Rytuał ochrony telefonu komórkowego

Błogosławieństwo telefonu dla ochrony

images (3)

W 'Witches, spell-a-day almanac” z 2016 roku znalazłam błogosławieństwo dla ochrony telefonu komórkowego. Przyznam się, że najpierw uśmiechnęłam się, ponieważ uważam, że najlepiej chroni zdrowy rozsądek i właściwe podejście. Ja po prostu trzymam telefon w zamkniętej na ekspres kieszeni i właściwie się z nim obchodzę. Telefon uznaję za narzędzie swojej pracy, więc mam najprostszy model – nie opłaca się go kraść. Rozumiem jednak, że są ludzie, którzy potrzebują iphona (do pracy), lub po prostu kochają gadżety. Rytuał , który znalazłam zawiera wszystkie elementy skutecznego rytuału, więc postanowiłam go przetłumaczyć i podać dla wszystkich. A oto artykuł i rytuał napisany przez Michael Furie:

pobrane (6)

Dla wielu ludzi, włączając w to mnie, telefon jest praktycznie ich częścią. Pomysł stracenia go jest nie do pomyślenia. Oprócz posiadania ubezpieczenia i zachowania właściwej ostrożności, mamy również magiczne możliwości do twojej dyspozycji, by twój telefon był bezpieczny przed złodziejami i twoim zapominalstwem.

 

Trzymaj telefon w swojej ręce i wyobraź sobie świecącą kulę białego światła. Zobacz jak to światło zbiera się tworząc powłokę wokół twojego telefonu. Skup się na swoich intencjach i powiedz to zaklęcie:

Okno na świat, łącze kontaktu

Ochraniam cię przed złodziejami i stratą.

Zaklinam cię teraz bądź wolne od uszkodzenia

Zablokowane przed złodziejami i  odrzucaj zepsucie

 

Trzymaj telefon przy sobie przez resztę dnia.

Tłumaczenie: Izabela Gruchalska

1 thought on “Rytuał ochrony telefonu komórkowego”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top