Rytuał – Błogosławieństwo spiżarni – Zapewnienie dobrobytu

RYTUAŁY – BŁOGOSŁAWIEŃSTWO SPIŻARNI

A ja coś dzisiaj znalazłam w „Wiches’ spell – a – day almanac” z 2015 i z 4 listopada  podany przez Esthe McNevin. Spodobało mi się. Ma w sobie podstawową regułę dobrego czaru – silnie działa na podświadomość. Dodatkowo wymaga wysiłku i skupienia, więc fala, która wysyłamy w świat z żądaniem jest skupiona i mocna…no to zaczynamy.

Błogosławieństwo spiżarni

Zbierz wszystkie swoje cenne klejnoty, dostępne pieniądze i kosztowności do tego zabawnego czaru, który będzie błogosławił twój dom pięknem i płodnością przed nadchodzący sezon. Umieść swoje najcenniejsze kosztowności w kuchennej szafce, koszyku spiżarnianym i w lodówce gdzie trzymasz swoje plony. Stań w centrum kuchni i przywołaj w pamięci lokację każdej kosztowności. Wyobraź sobie promienny blask emanujący z każdej kosztowności, aż do momentu, gdy cała przestrzeń wokół nich świeci. Pozwól temu światłu wejść do wszystkich zapasów żywności. Zobacz promienne bogactwa, jako swoją własność. Pozwól swoim skarbom pozostać schowanymi w szafkach i spiżarni przez jeden dzień. Energicznie zachęć je do napełnienia domu poczuciem rosnącego dobrobytu. Użyj tego czaru, aby upewnić się, że miłość i światło w tym sezonie jest wzmocnione przez radość, którą czujemy, gdy dzielimy się naszym pięknem z innymi.

 

A teraz mój głos rozsądku 1. Rób to, gdy nie spodziewasz się gości, gdy jesteś sama w domu. I radzę nie rób tego, gdy dzieci mogą radośnie „pągać” ci po szafkach kuchennych. 2. Raczej nie rób tego przy otwartych oknach, chyba, że chcesz sprawdzić jak bardzo opatrzność chroni cię od złodziei. Krótko mówiąc – wyznacz miejsce i czas – tak by nic i nikt nie zakłócił rytuału.pobrane (3) pantry-cabinet

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top