Sennik

dreams-in-sleep

 

Udowodniono, że śnimy kilka snów na noc. Ja rozróżniam kilka rodzajów marzeń sennych. Są sny, w których noc bawi się myślami i doświadczeniami powstałymi w dzień. Przeżywamy w nich wszystko co zapadło w naszą podświadomość w dzień. Nie mają one większego znaczenia jeśli chodzi o przyszłość.

Są sny symboliczne, które pokazują nam czym powinniśmy się  zająć w naszym życiu i co może nas spotkać. To nasza podświadomość przekazuje nam wiadomości od naszego Wyższego Ja, opiekunów duchowych, anioła stróża, czy Źródła.

Są sny prorocze. Zdarzają się rzadko, ale się zdarzają. Spełniają się dosłownie,a my mamy poczucie  deja vu. Kiedyś spotkaliśmy tego człowieka, kiedyś tu byliśmy, ta sytuacja miała już miejsce, itd…

Będziemy chcieli zapewnić państwu wgląd w najbardziej popularne znaczenia marzeń sennych. Jednakże zawsze zachęcam do zapisywania swoich snów i tworzenia własnego sennika. Oczywiście w przy konfrontacji z sennikami i wydarzeniami z własnego życia.  Przecież nasz świat wciąż się zmienia i zmienia się nasze postrzeganie. Kiedyś nie było samolotów, komputerów, prądu, a przecież w naszych snach się pojawiają i mają swoje znaczenie. Drzewiej myszka kojarzyła się tylko z szkodnikiem i chorobą i w takim kontekście pojawiała się w snach. W obecnym świecie „mysz” może kojarzyć się z komputerem, zdobywaniem wiadomości, a nawet pracą…i jeśli przyśni się na przykład informatykowi- może oznaczać zdobycie pracy.

Postaramy się przekazać tradycyjne znaczenia snów, jak i nowe symbole i ich znaczenia. Sięgniemy w stare księgi i zapiski współczesnych wiedźm i jasnowidzów, by stworzyć sennik na miarę naszych czasów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top