Czar zwiększenia ognia – Nów

Nadchodzi zima. Jest mało słońca, stajemy się apatyczni i rozdrażnieni. Mnie pomagało zachować werwę i radość przypomnienie słońca w postaci bursztynu lub karneolu przy sobie. Zapach malin i muzyka też dodawała mi werwy i sił. Dzisiaj jednak, kiedy sięgnęłam do „Witches’ Spell – A – Day almanac” (jedyny minus tego kalendarza, że nie ma go po polsku), znalazłam przepis, jak zebrać energię słońca i zakląć ją, by pomagała nam przetrwać jesień i zimę. Czar należy wykonać kiedy księżyc jest w Nowiu w znaku Strzelca…tak się szczęśliwie składa, ze jest to 11. 12. 2015 (przypominam, że po lewej stronie na dole są fazy księżyca i w jakim znaku są planety). Teraz rytuał podany przez Michaela Furie na dzień 11. 12. 2015 roku w „Witches’ Spell – A – Day almanac”

Ten Nów (w Strzelcu) może być użyty do zebrania energii Słońca, by użyć ją do takich rzeczy, jak podróż astralna lub by odeprzeć zmęczenie spowodowane porą roku.

Do tego będziemy potrzebować: długi czerwony sznurek i dwa długie czarne sznurki (12-18 cali każdy przyp. tłumacza 30-46 cm), czerwoną i pomarańczową świeczkę i czarny materiał.

Umieść czerwoną świeczkę po lewej stronie ołtarza, a pomarańczową po prawej (na czarnym materiale).

Zapal świeczki i zacznij zaplatać warkocz ze sznurków.

Zawiąż węzeł na szczycie i pleć warkocz w dół.

Zawiąż inny węzeł na dole, a następnie jeszcze 6 węzłów na warkoczu.

Jak zawiążesz każdy węzeł, wizualizuj i poproś światło i ciepło Słońca, by było w każdym węźle.

Jak sznurek jest gotowy możesz nosić go na lub przy sobie, by pomógł ci przejść przez jesień i zimę.

tłum. Izabela Gruchalska pobrane (14)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top