Rytuały – Błogosławieństwo wodą

ZBIERANIE, ŁADOWANIE I WYKORZYSTYWANIE WODY

  Zajrzałam dzisiapobrane (10)j do Witches’ Spell – A – Day Almanac z 2014 roku i znalazłam napisany przez Susan Pesznecker artykuł o tworzeniu wody do rytuałów. Przypomniał mi on o tym, że to, co ja uznaję już za oczywiste…dla początkujących oczywistym nie jest. Woda podobnie jak ogień, dym i sól jest jednym z podstawowych akcesoriów w rytuałach. Podaję więc przetłumaczony przeze mnie artykuł zawierający cenne wskazówki.  

Święta woda.

Wzbogacaj swoją magiczną praktykę przez zbieranie i tworzenie świętej wody. Słoik deszczówki pozostaw na zewnątrz podczas pełni księżyca, by napełnić go opiekuńczymi księżycowymi energiami i by stała się cudowna do czarów z udziałem misteriów, dywinacji i miłości. Ładowanie wody w świetle niebieskich ciał (planet, gwiazd, komet) również wlewa w nią ich atrybuty. Woda, która została ładowana była podczas południowego, letniego Słońca jest używana do czarów rozwoju, siły, mocy i namiętności. Zdobądź specjalną wodę do unikalnych celów: pierwszy deszcz, pierwszy śnieg, wodę ze stopionych sopli, lub gradu, zebraną rosę, lub wodę z rzeki, oceanu albo każdą inną ucieleśnioną wodę. Używaj swojej świętej wody by oczyszczać i konsekrować (wyświęcać) narzędzia, do wyrobów napojów piwnych lub każdego magicznego celu.

UWAGA! Pij wodę z naturalnych źródeł, tylko wtedy gdy jesteś pewny, że jest to dla ciebie bezpieczne (przypis tłumacza- picie wody z Wisły np. w Warszawie nie jest dobrym pomysłem)

Susan Pesznecker…tłumaczenie Izabela Gruchalska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top