Rytuał – Na dostanie pracy – talizman

Rytuał jest wzięty „The Spells Bible” Ann – Marie Gallanghe. Oczywiście dodałam parę słów od siebie, będą one w nawiasie. Możecie brać je państwo pod uwagę, lub nie. Podam również pod artykułem zasady, które mają zastosowanie w każdym rytuale i najczęściej są podawane w książkach na wstępie.. Talizman Tyra 

Cel – Dla wszystkimages (7)ich, którzy szukają pracy, jakiegokolwiek rodzaju.

Czas – Zrób ten czar przy przybywającym księżycu, by przybliżyć cel. Środa, dzień komunikacji i planety Merkury jest najlepsza, Wtorek, którego nazwa pochodzi od Boga Tyra (Tuesday), może być drugim wyborem. ((przyp. tłum. proponuję noc z wtorku na środę. Jeżeli zrobi się rytuał koło 24.00 to mamy energię dnia Tyra razem z energią dnia Merkurego i komunikacji)  

Składniki:

1 żółta świeczka – 15-20 cm, jeśli rzucasz czar w środę 1 czerwona świeczka – 15 – 20 cm jeśli rzucasz czar we wtorek (jeśli rzucasz czar z wtorku na środę również proponuję czerwoną świeczkę)

zapałki lub zapalniczka

Jeden kamyk z płaską powierzchnią – wystarczająco jasną (by widać było na niej rysunek) i tak mały by nosić go w kieszeni lub spodni płaszcza.

1 mała tubka z farbą olejną (chociaż ja lubię naturalne barwniki jak np. sok z buraka, ale to moje preferencje. Najczęściej używam atramentu z nasion smokowca.)

1 pędzelek do malowania modeli (proponuję w sklepie poprosić o pędzel o numerach 2 lub 4)  

Tworzenie talizmanu

  1. Zakreśl krąg (Możesz zrobić to kredą, solą lub po prostu energią za pomocą athame lub różdżki. Określ miejsce)
  2. Zapal świeczkę mówiąc

Duchu pewnego zwycięstwa

Spojrzyj życzliwie i przychylnie na mnie

3. Trzymając kamyk pomiędzy palcami wizualizuj siebie wyglądającego na szczęśliwego, będącego w pracy, mającego pieniądz w kieszeni bądź portfelu.

4. Kiedy jesteś gotowy, weź głęboki oddech i dmuchnij na kamień, wyobrażając sobie, że masz to, co pragniesz i powiedz:

Przez mój oddech

Ja zmieniam ciebie

5. Narysuj na jego powierzchni runę Tyr. Pozostaw do wyschnięcia obok świeczki.

6. Następnego dnia włóż kamień do kieszeni i noś gdziekolwiek idziesz. Kiedy cel zostanie osiągnięty wrzuć kamyk w najbliższe naturalne źródło wody.  

WAŻNE Świeczka ma być cała w jednym kolorze, a nie tylko pomalowana na zewnątrz. najlepiej by była z naturalnych wosków roślinnych, ale może być z parafiny Talizman wszędzie nosimy, gdy szukamy pracy…to jasno pokazuje, że mamy się za nią ruszyc. sama nie przyjdzie

Podałam wcześniej rytuał z aniołem…NIE łączymy tych dwóch rytuałów. Te energie są odmienne i będą się znosić. Byśmy się dobrze zrozumieli – obie są dobre, ale z innej płaszczyzny. Proponuję, więc wybrać, który rytuał bardziej wam odpowiada i ten wykonać. ps. Będzie jeszcze jeden post o sposobach dostania pracy. Tym razem podam nauki mojej babci i mamy. Powodzenia w znalezieniu pracy

Izabela Gruchalska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top