Malejący Ksieżyc

Nanette III KwadraKSIĘŻYC- MALEJĄCY KSIĘŻYC W Wicce Malejacy Księżyc związany jest ze Starsza Boginią np. Kali, Hekate, Morrigan. Zaczyna być widoczny po wystąpieniu Pełni i trwa około dwa tygodnie. Jest bardzo dobry do wszystkich rytuałów mających na celu zmniejszenie, powstrzymanie, pozbywanie się i/lub uwolnienia się od czegoś w jakiejkolwiek płaszczyźnie życia. Najczęściej jego energia jest przywoływana, by rozwiązać trudne sytuacje, do odrzucenia i zniszczenia negatywnych wibracji – począwszy od nałogów, depresji, stresów, skończywszy na klątwach i urokach. Dobra jest też by zakończyć toksyczne związki, pozbyć się lęków, koszmarów.

Ważne dla kobiet – rytuały w tej fazie Księżyca mogą pomóc w pozbyciu się kłopotów związanych z menopauzą.

Jest też polecana ta faza Księżyca przy rozpoczynaniu diety (pozbywamy się wagi i złych nawyków żywieniowych), depilacji (wolniej odrastają włosy), farbowaniu włosów – obcinaniu włosów, jeśli chcesz, by wolniej odrastały.

Astrologia

Ostatnia kwadra – okres niekorzystny. Częste wahania nastroju i różnego rodzaju zmiany. Uczciwość wobec siebie i innych daje dobre rezultaty. Stosunki międzyludzkie mogą być napięte, ponieważ w tym okresie dochodzi do głosu ambicja i arogancja. Jesteśmy przewrażliwienie, wiec każdy nietakt, będzie prowokował kłótnie.

Ostatni seksty – Korzystny okres pozwalający rozszerzyć możliwości. Jeśli umiesz słuchać- rady osób bliskich mogą okazać się przydatne. Wzrasta potencjał życiowy, dystans do siebie i innych.  

Obraz Nanette

Izabela Gruchalska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top