Rosnący księżyc

jg-to-correspond-with-stage-four-of-the-great-round-of-mandala-embracing-the-new-inkedpaper-waxing-crescent-moon-ii-moon-series-sharp8212-sharp169-sharp160-x.-s.-12.05.12-via-tumblr KSIĘŻYC – ROSNĄCY KSIĘŻYC

W magii Wicca Rosnący księżyc reprezentuje Boginie dziewicę – Epona, Ariada, Artemida Ta faza dominuje wszystko co wzmacnia energię oraz generalnie odradzanie.

Pierwszy etap Rosnącego Księżyca pojawia się po Nowiu, pozostaje na niebie około 4 noce. Najlepiej robić przy nim rytuały związane ze wzrostem, polepszeniem i rewitalizacją. Dobrze też działają rytuały na wprowadzenie zgody, połączenie przyjaciół, stworzenie sojuszy, zapewnienie ekonomicznej i finansowej prosperity, protekcji. pamiętaj też o tej fazie jeśli chcesz zmienić miejsce lub pracę. potrafi też zapewnić udana wycieczkę, podróż.

Rosnący Księżyc wspomaga czary wprowadzające harmonię w rodzinie.

Natomiast pierwsza kwadra Rosnącego księżyca może pomóc w powrocie do zdrowia i zrównoważonego wzrostu dziecka od urodzenia do dorosłości. Zaleca się wykorzystywać tą fazę do wszystkich rytuałów płodności oraz ochrony ciąży i dbania o bezpieczny poród.

Ważne – wykorzystywana we wszystkich rytuałach i zaklęciach uzdrawiających, polepszających odporność oraz wspomaga w pielęgnacji ogrodu i roślin. Rosnący księżyc zapewnia też ochronę wpływowych osób.

Można rozpalić seksualne pożądanie (dobry czas, by odświeżyć związek- uwiedzeniem), przybrać na wadze, zdobyć wewnętrzną mądrość, polepszyć swoja naukę, umiejętności, przyciągnąć szczęście…przejść przez operacje i zabiegi kosmetyczno-medyczne.

ASTROLOGICZNIE

Pierwszy Sekstyl – okres bardzo korzystny, można wykazać się swoimi zdolnościami na najróżniejszych polach. Wzrasta pomyślność i zdolność realizacji pomysłów, pojawia się możliwość rozszerzenia kontaktów, nowe plany. Nasila się intuicja i dar przewidywania. Aktywizuje się działalność społeczna i naukowa. Uwaga jednak – brak opanowania i taktu może zmarnować ten okres.

Pierwsza Kwadra – Skomplikowany okres. Wszystko co zaniedbaliśmy, może się czkawką odbić i będziemy musieli poświęcić temu więcej czasu. Jest to właściwy czas, żeby odpuścić sobie dumę i ambicję, a nauczyć się pozyskiwania ludzi i współpracowników. Potrzebna wstrzemięźliwość, umiar i rozwaga. Możliwe wejście na nową drogę rozwoju.  

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top