Rytuały – Woreczek bogactwa

Woreczek Bogactwa

Składniki:

Białe płótno lniane – kwadrat około 30 cm.

Czerwona wstążka

Kilogram grochu – całego

1 złota świeczka

1 srebrna świeczka

1 biała świeczka

1 czerwona świeczka

kadzidło – najlepiej sandał lub mirra, może być cynamon

Czas – zaczynamy przy rosnącym księżycu. Można krótko po nowiu, ale najlepiej tydzień przed pełnią.

Sposób wykonania rytuału

Niedziela – szyjemy woreczek

Poniedziałek – wybieramy najdorodniejsze ziarnka i wkładamy 4 do woreczka

Wtorek – wkładamy 8 ziarenek do woreczka

Środa – Wkładamy 16 ziarenek do woreczka.

Czwartek – Wkładamy 32 ziarenka do woreczka

Piątek – Wkładamy 64 ziarenka do woreczka.

Sabota – Wkładamy 128 ziarenek do woreczka.

Niedziela – Wkładamy 256 ziarenek do woreczka.

Wszystko robimy z intencją: „To jest dla mojego bogactwa’, „Zbieram swoje bogactwo’, „Zapewniam sobie bogactwo”, „Jestem bogata”, „To mój dobrobyt” itp.

W niedziele zawiązujemy woreczek czerwoną wstążką.

W poniedziałek kładziemy woreczek na stole. Zapalamy kadzidełko, tworzymy mentalnie krąg i stawiamy wokół woreczka świeczki, tak jak jest pokazane na rysunku poniżej, zaczynając od złotej. Zapalamy również od złotej zgodnie ze wskazówkami zegara. Świeczki mają się wypalić do końca podczas, gdy medytujemy nad zapewnieniem sobie dobrobytu materialnego.

Scan1

Po wypaleniu się świeczek – dziękujemy. Woreczek wieszamy w prawym rogu nad drzwiami. Resztki świec zakopujemy.

WAŻNE 

Woreczek szyjemy i zapełniamy tak, aby nas nikt nie widział. Tak samo jeśli chodzi o medytacje i końcowe umieszczenie woreczka nad drzwiami… robimy to, gdy jesteśmy sami.

Świeczki mają być w jednym kolorze, a nie lakierowane. 

Rytuał nie przynosi skutku, jeśli ktoś w domu ma nałóg. Najpierw trzeba uwolnić się od uzależnienia, potem można odprawić rytuał z woreczkiem bogactwa.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rytuał dostałam od zaprzyjaźnionej wiedźmy. Drobiazgi oczywiste dla wiedźm (informacja o świeczkach, konieczność robienia wszystkiego w tajemnicy, podziękowanie na koniec i co z robić z resztkami świec), a niekoniecznie wiadome początkującym dodałam od siebie. Izabela Gruchalska  

2 thoughts on “Rytuały – Woreczek bogactwa”

 1. Kilka uwag
  Najprostszym rytuałem przyciągającym bogactwo jest sprzątanie. Po pierwsze pieniądze i bogactwo lubią porządek. Po drugie sprzątanie przyciąga do naszego domu ważne osoby, które mogą nam pomóc w osiągnięciu bogactwa czy realizacji ważnych planów.
  Kolejna sprawa – bogactwo lubi być podziwiane (jednocześnie ma to związek z czystością) – dlatego warto się chwalić pieniędzmi. Jeżeli grupa osób zobaczy u nas dużą sumę pieniędzy, pomyślą że jesteśmy bogaci, co przełoży się na rzeczywistość. Ale jednocześnie pieniądze lubią wolność, dlatego należy unikać noszenia ich przy sobie.
  I kolejna sprawa nie zgodzę się, że w bogactwie przeszkadzają nałogi. W astrologii, za bogactwo odpowiada VIII dom i znak Skorpiona, który jest znakiem wodnym. Woda jest odpowiedzialna za emocje, które są bardzo ważne w bogactwie. Znakami wodnym są również Ryby i Rak. Władcą Ryb jest Neptun, który jest odpowiedzialny właśnie za nałogi oraz pasje. I teraz picie alkoholu symbolizuje Neptuna w znaku Lwa, co może przynieść bogactwo, lub Neptuna w znaku Barana lub Skorpiona co również może przynieść bogactwo. Ponadto palenie świeczki jest równoznaczne z paleniem papierosów i symbolizuje Neptuna w Strzelcu, a jak wiadomo Strzelcem włada Jowisz – planeta szczęścia i bogactwa… 😉

  1. Izabela Gruchalska

   Wszystko się zgadza. Dodam jeszcze, ze moja babcia mówiła – Nie szanujesz drobnych, papierowych mieć nie będziesz. Pieniądze nie trzymaj nad głową, by do głowy nie uderzyły i byś wysoko do nich sięgać nie musiał. Nie trzymaj nisko, byś się im nie kłaniał i karku przed nimi nie zginał. Trzymaj je pod ręką – by zawsze w zasięgu ręki były.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top