ZASADY BHP w pracy magicznej

11001819_614157058716148_4410669443625718716_n Ja przedstawię trzy (lubię w zasadach liczbę 3 i 10). Oczywiście wpisy z zasadami pod postem mile widziane. Sposoby ochrony (ogólne) podam w osobnym poście.

1. Do pracy przystępujemy w dobrym zdrowiu, w pełni skoncentrowani i spokojni – inaczej mówiąc w równowadze psychofizycznej. Dlaczego?

a) Praca kiedy jesteśmy chorzy wyczerpuje i jest mało efektywna. Do zdrowia wraca się dużo wolniej (jeśli w ogóle)

b) Jeśli jesteśmy zdenerwowani, wściekli lub silnie podekscytowani, ciężej nam się skupić na celu. Najprawdopodobniej coś umknie naszej uwadze, albo gdzieś „przedobrzymy”. W sumie duża szansa, że w najlepszym przypadku nasza praca pójdzie na próżno, w najgorszym – zasiejemy wiatr i zbierzemy burzę.

2. Jesteśmy Świadkiem – obojętnie czy jesteśmy wróżbitą, bioenergoterapeutą, osobą pracującą Reiki itd – nie przeżywamy z pacjentem. Nie bierzemy jego problemów na siebie.

3. Przed seansem i w trakcie możesz użyć wszystkiego, co pomoże ci w koncentracji i ochronie – amuletu, mantry, muzyki, modlitwy, czegokolwiek. Jeśli tego nie potrzebujesz – to też jest w porządku. Czasami jest tak, że sama wola i wiedza wystarcza…jednak po seansie, po pracy- pamiętaj o oczyszczeniu siebie i miejsca pracy. Co myślałbyś o lekarzu, który nie dbał by o czystość, czy nawet o żołnierzu, który nie czyściłby swej broni po użyciu. Ps. Tak już całkowicie ode mnie. Jeśli „coś” ci mówi „NIE”, to pod żadnym pozorem, bez względu na intensywność próśb oraz sumę jaką chcą zapłacić – posłuchaj się i powiedz „NIE”  

Izabela Gruchalska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top