Światowy Dzień AIDS

ŚWIĘTA MAGICZNE I NIEMAGICZNE – ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS – 1 GRUDNIA
W almanachu wiedźm wiele ciekawych artykułów znaleźć można. W Witches’ Spell – A – Day z tego roku znalazłam artykuł o światowym dniu AIDS. Przytoczę go, bo uważam, że jest ważny, poza tym zawiera piękne przesłanie i modlitwę. Mnie zmusił do refleksji, która zaowocuje ode mnie zaklęciem (afirmacją), modlitwą – możecie nazwać to jak chcecie… na poprawę zdrowia i samopoczucia. Przypominam jednakże, że leczenie to podstawa. A teraz artykuł…
 
Znaczna część świata zaszła daleko w leczeniu AIDS. Lepiej rozumiemy przyczyny i nie-zaraźliwą naturę tej choroby. Leczenie jej polepsza się dramatycznie. Zarażenie się AIDS nie jest już dłużej wyrokiem śmierci, jak kiedyś. Niefortunnie, ignorancja i przesądy o tej chorobie, wciąż istnieją. W swoich dzisiejszych czarach zapal świeczkę i pomódl się za tych, którzy żyją z AIDS, za rządzących i przywódców religijnych, którzy okryli się ignorancją. Do wszystkich bóstw, ze wszystkich religii i systemów wierzeń w świecie, lub tylko do jednego powiedz:
 
Ześlij światło Światło zdrowia
Ześlij światło Światło nadziei
Otwórz umysł
Otwórz serce
Ześlij światło
Przegnaj ciemność
Ześlij światło
Przynieś pokój.
 
Emyme
 
Teraz parę słów ode mnie. Jeśli zmagacie się z chorobą (jakąkolwiek ciężką do wyleczenia) kupcie zieloną świeczkę lub świeczkę Rafaela…i po prostu z duszy serca powiedzcie do Tego/Tej, w którą wierzycie:
Proszę o uzdrowienie.
Proszę o zniwelowanie cierpienia.
Proszę o ukojenie
Proszę o witalności przywrócenie.
 
Medytujemy (myślimy) o tym, czego chcemy dokonać, co będziemy robić jak wyzdrowiejemy, wyobrażamy sobie nasze ciało zdrowe, serce i umysł też dopóki świeczka się nie wypali. Następnie dziękujemy. Resztki, które zostaną, zakopujemy lub wyrzucamy…i z uśmiechem przystępujemy do pracy nad swoim zdrowiem.
Tłumaczenie – Izabela Gruchalska.
Artykuł – Izabela Gruchalska

 
World-AIDS-Day-2012_1

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top