Rytuały – Oczyszczanie

6-Simple-Steps-To-Take-A-Detox-Bath-At-Home1-620x330 Podaje dwa sposoby – pierwszy wzięty z „Wittchs’ spell – a – day almanac” z 2014 roku z 20 października, drugi podany mi przez moją babcie. Zapewniam, ze obydwa odprężają, zdejmują zmęczenie i wszelkie żale. Polecam po stresującym dniu lub spotkaniu z nieżyczliwymi ludźmi.   Głęboka oczyszczająca emocjonalnie kąpiel Wzięte z „Wittchs’ spell – a – day almanac” z 2014 roku z 20 października. Zaczerpnij ciepłej kąpieli. Rozpuść w niej jedną filizanke soli morskiej, pół filiżanki soli Epsom i filiżanki szklanki sody. Rozdrobnij siedem świeżych liści rozmarynu pomiędzy palcami jak będziesz je rozsypywać na powierzchni wody. Dodaj płatki z trzech świeżych białych róż. Blisko wody umieść białą świeczkę i laskę kadzidła i zapal je.

Stań nad wodą i skieruj na nią dłonie. Zrelaksuj swoje ciało i wizualizuj wiązkę białego światła spływającą na czubek twojej głowy, do twojego serca i dalej przez twojej palce do wody, kiedy mówisz: Yemaya, Wielka Bogini, Niech woda oczyści mnie głęboko, wewnątrz i na zewnątrz. na każdym poziomie i w każdym kierunkach czasu, niech będę oczyszczona i uzdrowiona. dziękuje ci. zanurz się w wodzie na co najmniej 40 minut. Miej wodę do picia w ręce i nie żałuj sobie – pij dużo. Od tłumacza…owszem oczyszcza…ale przede wszystkim daje niesamowity relaks i uspokojenie. tłumaczenie – Izabela Gruchalska
 

RYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCY Potrzebny prysznic, sól – mniej więcej kilogram i czas dla siebie.

Bierzesz sól i zaczynasz się nią myć od czubka głowy do stóp. Wyobrażasz sobie, że ściągasz nią wszelki brud. Możesz wyobrazić sobie wyobrazić zabrudzenia energetyczne jako smołę. Delikatnie nacierasz się od czubka głowy po stopy…plecy też (są specjalne szczotki, które to ułatwią, lub możesz poprosić bardzo zaufaną osobę o pomoc).

Kiedy już umyjesz ciało solą, spłukujesz się prysznicem wyobrażając sobie wodę jako światło, które Cię oczyszcza i napełnia.

Przypominam, że narzędzia do rytuałów – używamy w zasadzie tylko do rytuałów.

Oczywiście możemy używać stołu na którym robimy rytuał do jedzenia, ale akcesoriów już nie. Jakby to ująć… skalpelem nie pracuje się w kuchni.

Jeśli masz szczotkę, by oczyścić plecy to do oczyszczania rytualnego miej osobną.

Izabela Gruchalaska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top