Rytuał – Ołtarz pomyślności

OŁTARZ POMYŚLNOŚCI

W „Almanac spell-a-day” z 2016 znalazła sposób, jak zbudować ołtarz pomyślności. Pozwolę sobie go tu przytoczyć. Informuje jednocześnie, że zamiast żołędzi można użyć zboża, szmaragd surowy nie jest drogi. Wygląd ołtarza, zależy od nas samych. Postarajmy się, by cieszył nasze oko…tak jak cieszyć ma nasza pomyślność. A teraz artykuł Michaela Ferie:

Madame-Nadia-Money-Altar4

Czasami jest trudno utrzymać pomyślność podczas kolei życia. By zapewnić, że stworzymy pozytywne, zdrowe związki z pieniędzmi, których potrzebujemy, by zadbać o siebie i najbliższych, stwórzmy ołtarz pomyślności.

Oczyść półkę w rogu kredensu lub część regału na swój ołtarz. Zawrzyj w nim takie rzeczy jak: żołędzie, ulubione bóstwo (przyp. tłum. lub anioła-polecam Zadkiela lub Rafaela, albo świętego), laskę cynamonu (przyp. tłum. anyż też jest dobrym rozwiązaniem), naczynie z ryżem lub solą, surowy szmaragd, awenturyn, tygrysie oko, złoty świecznik (w barwie złota), stojak na kadzidełka lub kadzielnice i naturalnych reprezentantów 4 żywiołów.

Trzymaj zielone i złote świeczki przydatne do szybkich zaklęć i piękne naczynie, gdzie możesz wrzucać monety (przyp. tłum. może być skarbonka) od czasu do czasu, by utrzymać przypływ energii pomyślności.Tutaj jest czar dedykowany twojemu  ołtarzowi:

Ja dedykuje ten dobry ołtarz

Przez ogień, wodę, ziemię i powietrze

Pieniądz jest energią, którą zawsze potrzebuje

Tutaj on wpływa i przybywa do mnie.

Teraz parę jeszcze słów ode mnie. Na ołtarzu ma być to, co wam się kojarzy z dobrobytem i pomyślnością. Symbole nie mogą się kłócić z waszą podświadomością. Ważne, by cieszył wasze oko i wywoływał pozytywne emocje…ale najważniejsze to, być świadomym, że mamy prawo do bogactwa i szczęścia. Zawsze przypominam, że po rytuałach ważny jest CUD – Czas Unieść Du…Dłoń i stworzyć to czego pragniemy.

Izabela Gruchalska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top