Motta życiowe – Prawa Huny

tumblr_nl3dtkF08V1s62kmeo1_1280

Piąta zasada Huny…szczególnie na niej widać, jak ważne jest dobre tłumaczenie. Z pierwszym całkowicie się nie zgadzam. Brzmi ono – Cała moc, cała siła jest wewnątrz mnie. To nieprawda. Kamienie mają swoją energię, światło i kolor ma swoją energie, cały świat jest przesycony mocą i energią. Jeśli uważasz, że cała moc jest wewnątrz ciebie – to zamykasz się na korzystanie energii, która jest na zewnątrz ciebie. Prawidłowa piąta zasada Huny brzmi

MANA – CAŁA MOC PŁYNIE ZE MNIE

To jest prawda. Ty jesteś źródłem mocy – jest nim twoja wola, wiedza, wiara i milczenie, ale możesz być też przekaźnikiem mocy, która tętni wokół ciebie. Herkules oczyścił stajnie Augiasza mocą rzeki, którą przekierował. Moc płynęła z niego (pomysł i praca rąk), ale nie była Jego (oczyściła rzeka). Pamiętajmy, że w magii i w życiu możemy korzystać z zasobów, mocy i energii, która nas otacza, ale to my nią kierujemy… ona płynie z nas. Bioenergoterapeuta. który daje tylko swoją energię (Cała moc, cała siła jest wewnątrz mnie), ma szanse się szybko „wypalić”- osłabia się każdym zabiegiem. Musi regenerować siły. Osoba, która robi z siebie kanał energetyczny, nie tylko nie traci energii, ale wręcz ją dostaje. (Moc płynie przeze mnie). Podwójna korzyść.

Bądźcie pełni mocy i pozwólcie by moc przez was płynęła… czyli korzystajcie ze swoich talentów, by kierować swoim losem.

Izabela Gruchalska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top