Olga

OLGA

Imię pochodzi z języka starorosyjskiego i jest prawdopodobnie zniekształconym imieniem Helga – co oznacza  pomyślny, zdrowy.

 

Znaki zodiaku pasujący do niej to: Baran, Byk, Koziorożec…odradzam Skorpiona, może za bardzo uwypuklić jej dążenie do władzy i zawziętość.

Liczba – 8

Największymi atutami Olgi są zdrowy rozsądek, zdecydowanie, pragmatyzm. Jest realistką, mocno stojącą na ziemi. Ceni sobie niezależność. Przeszkody traktuje jako wyzwania. Faktem jest, że trudno jest zdobyć jej zaufanie. Nie lubi pochlebców, kłamców. Jest obdarzona intuicja, umie uczyć się na błędach i jest znawczynią charakterów. Trudno ja zwieść. Kiedy już się do kogoś przekona, jest wiernym i lojalną przyjaciółką. W zasadzie lepiej mieć w niej przyjaciółkę niż kochankę. Ma skłonności do dominacji, ceni niezależność i jest oszczędna w okazywaniu uczuć. Dobrze by jej partner charakteryzował się cierpliwością i wyrozumiałością. Chociaż Olga jest doskonałą matką i panią domu, są chwile, kiedy potrzebuje być po prostu sama. Jej siła może jednocześnie stać się jej największą słabością. Jej umiejętności przywódcze, potrzeba niezależności i spełnienia zawodowego oraz oddawanie się pasją mogą sprawić, że będzie odbierana jako osoba oschła, bezwzględna i zarozumiała. Trzeba pamiętać, że Olgi kochają wiedzę, kierują się bardziej rozumem niż sercem i są doskonałymi organizatorkami. Obdarzone elokwencją, praktycznym podejściem do życia i zmysłem obserwacji doskonale sprawdzą się w zawodzie polityka, prawnika, dziennikarza. Odnajdą się również w medycynie, czy w kierowaniu innymi.

Olga obchodzi imieniny:

26 marca 

13 czerwca 

28 czerwca 

11 lipca – najbardziej popularne 

24 lipca

1011-WIL_1

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top