Nów – Kwiatowa Moc

Przyznam się, ze zmysł węchu nie jest moją najmocniejszą stroną. Dlatego nie produkuję sama olejków i kadzideł. Krótko mówiąc magia związana z powietrzem, to nie jest to, co kocham najbardziej…owszem jak trzeba potrafię, ale raczej sięgam po inne metody. Jednak znalazłam w „Witches’ spell bool for love, happiness and success” dobry przepis na rytuał ochrony i szczęścia dla domu. Poza magicznymi walorami ma niezaprzeczalne zalety jeśli chodzi o walory zapachowe i wizualne. Z jeszcze powody polecam go…większość ludzi zna białą szałwie, jako zioło do oczyszczania i ochrony. Wielu ludziom nie odpowiada jednak jej zapach, myślę, że to potpourri może być całkiem miłą alternatywą. A teraz…

 

NÓW – KWIATOWA MOC

friendship-flowers-collage

To natchnione kwiatowe potpourri jest cudowną drogą dla nowego życia i zasadzenia „nasiona” początku Nowiu. Ty również możesz stworzyć wieniec z głów czosnku dla ochrony siebie i po to, by plany nie poszły źle.

Kwiatowe składniki.

Róża

Wyżlin (lwia paszcza)

Nagietek

Goździk

Cyklamen (fiołek alpejski)

images (6)

Umieść kwiaty w naczyniu i wtedy zroś je kilkoma kroplami olejku geranium, koniczyny i cynamonu. Umieść miksturę na południu ołtarza przez czas trwania księżycowego cyklu od Nowiu do Nowiu.

images (7)

 

A jeśli chodzi o rady mojej babci i jej sposoby, do oczyszczania preferowała jałowiec i piołun, a za oknem kwitła macierzanka, a na oknie pelargonia.

Tłumaczenie i opis Izabela Gruchalska

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top