Motta życiowe – Prawa Huny

where-youre-attention-goes

Druga reguła Huny – dla mnie ważna dla wszystkich, którzy pracują z energią… także kinetyczną. Znowu dwa tłumaczenia, z czego uznaję jedno za bardziej trafione. Druga zasada Huny brzmi – Energia płynie tam gdzie ją się wysyła…możliwe, że jest to prawda, jeśli myślimy o prądzie, jednak bardziej prawidłowe tłumaczenie brzmi:

MAKIA – ENERGIA PŁYNIE ZA UWAGĄ

Przykład bardzo prosty, przy wbijaniu gwoździa nie koncentruj się na tym, by nie uderzyć się w palec. Jeśli rozproszysz uwagę, to mimo, że myślisz, iż uderzasz w gwóźdź…to w niego nie trafisz. Energia płynie za uwagą – uważaj na czym skupiasz swoją uwagę. Czy skupiasz ją na swoich lękach? – wtedy dopadną cię twoje własne „demony”. Czy skupiasz ją na swoich marzeniach i ich realizacji? – wtedy je spełnisz. Jeśli zajmujesz się uzdrawianiem, wróżeniem czy jakąkolwiek inną czynnością magiczną… Energia płynie za uwagą – bądź na niej skoncentrowany.

Druga zasada Huny. Następna, którą powinni zapamiętać magowie i osoby mające zamiar spełnić marzenia oraz odnieść jakikolwiek sukces.Czego sobie i innym życzę.

Izabela Gruchalska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top