Księżyc Węża – Pełnia grudniowa

10805648_942701862435857_232280523937876400_n KSIĘŻYC WĘŻA

Jest to Pełnia grudniowa.

Jest to czas odrodzenia, transformacji i wyzdrowienia. Chwila, gdy warto się zastanowić nad tajemnicą życia, ludzkiego przeznaczenia oraz cyklu śmierci i odrodzenia.

Warto w ten Esbat uwolnić się od negatywnych energii i myśli, zmienić styl życia, odrzucić przestarzały sposób myślenia, przejść na dietę, przyjąć w siebie optymizm i zacząć się uzdrawiać.

Jest to doskonała Pełnia, by rozpocząć gruntowną zmianę swojego życia, dokonać wyborów, które w ostatecznym rozrachunku znacząco wpłyną na naszą przyszłość i przeciąć więzy z nieszczęściem w przeszłości. Wskazana jest również dla ludzi, którzy chcą się pozbyć ze swojego otoczenia plotkarzy, manipulantów i kłamców. Światło Księżyca Węża pomaga zobaczyć zdrady i kłamstwa.

Na ołtarzu Esbatu Węża warto położyć obraz lub figurkę węża, pentagram oraz pięć świeczek – 3 białe i 2 czarne. Świeczki stawiamy w następującej kolejności- Biała świeczka na górze, a potem w zgodzie ze wskazówkami zegara – czarna świeczka, biała świeczka, biała świeczka i na końcu czarna świeczka na szczytach pentagramu. Prosimy o koniec starego i początek nowego – lepszego.

2 thoughts on “Księżyc Węża – Pełnia grudniowa”

  1. Witam,
    jeśli sześć świeczek to np. 3 białe i 3 czarne, a jesli 3 białe i dwie czarne to w sumie 5. Ile ma byc?

    1. Izabela Gruchalska

      Przepraszam mój błąd. Oczywiście 5 świeczek – już poprawiłam. Dziękuje za zwrócenie uwagi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top