Czar Czerwcowego Księżyca – Miłości do siebie

Jak zwykle w Witches’ spell – a – day almanac znalazłam ciekawy artykuł. Jest to czar opisany przez Natalie Zaman. Mam nadzieję, że pomoże każdemu, kto ma kłopot z pokochaniem siebie. A oto artykuł.

Życie wyznaczają początki i końce miłości, a podczas czerwcowej pełni truskawkowego księżyca z pewnością może być romantycznie. To może być również czas, by doładować swoją miłość do siebie. Pamiętaj jak kochany jesteś w tym rytuale.

Będziesz potrzebował płatków czerwonej róży

pobrane (9)

i dojrzałej truskawki.

images (2)

Stań pod pełnią. Weź garść płatków róży (czerwcowa pełnia jest znana również jako Pełnia Róży), poruszając się zgodnie ze wskazówkami zegara rozsyp je w krąg wokół siebie. Kiedy krąg będzie kompletny zawołaj:

Na miłość zasługuję

bez zastrzeżeń

Od innych i ode mnie

To pamiętając, niech będę błogosławiona.

 

Spojrzyj na truskawkę i zauważ jej kształt serca. Zobacz ja, jako ucieleśnienie miłości – i weź gryz. Poczuj ukłucie nasion na swoim języku i smakuj jej słodycz. Wiedz, że jesteś otoczony przez miłość i że ona mieszka w tobie.

tlum. Izabela Gruchalska

A moja babcia zawsze mi powtarzała…jeśli wymagasz czegoś od innych zawsze sama najpierw to daj. Jeśli chcesz by kochali i szanowali cię, najpierw sama te uczucia do siebie miej.

Izabela Gruchalska 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top